semira_joaoW maju 2014 roku byłam w Abadiani – Brazylia u Jana od Boga. Joao Teixeria de Faria /Jan od Boga/ nazywany jest jednym z największych uzdrowicieli na świecie. Sam Joao nikogo nie uzdrawia. Jego ciało staje się narzędziem a on sam kanałem za pomocą którego pojawiające się energie uzdrowicieli duchowych dokonują operacji.

Joao niczego nie pamięta z tego co miało miejsce w czasie dokonywanych zabiegów. Duchowi kierującemu ciałem Joao towarzyszy zawsze szereg niewcielonych bytów, które codziennie stają przed Teixeirą.

Do kliniki Joao Teixeiry de Faria przybywają ludzie w nadziei na wyleczenie chorób, wobec których medycyna tradycyjna jest bezsilna, jak: nowotwory, artretyzm, astma, zaćma, paraliż, choroby psychiczne. W Abadiania pojawiają się także terapeuci i uzdrowiciele. Sama przekonałam się jak pobyt u Jana i spotkania z nim zwiększają moce duchowe i dają nowe możliwości uzdrawiania. Pomoc i wsparcie Jana odczuwam codziennie. Wiele materiałów i filmów o Janie od Boga można obejrzeć na You Tubie.”